Pop Glide
Pop Glide is meer dan alleen een tattoo-gel. Het is je metgezel voor een zachte en ontspannen tattoo-sessie. De lichte, hydraterende formule zorgt voor een aangenaam huidgevoel en ondersteunt de genezing van je tattoo.
- Beschermt je huid: vormt een beschermende film die je huid tijdens het tatoeëren beschermt en irritaties vermindert.
- Bevordert de genezing: de vochtinbrengende bestanddelen ondersteunen het herstel van je huid.
- Behoudt de kleurintensiteit: je kleuren blijven langer helder.
- Aangename geur: de heerlijke geur van piña colada zorgt voor een ontspannen sfeer tijdens de sessie.
- Veganistisch
Aanbevolen gebruik:
- Voor het tatoeëren: breng een dun laagje aan op de te tatoeëren plek om de huid te hydrateren en de genezing te bevorderen.
- Tijdens het tatoeëren: breng indien nodig opnieuw een dunne laag aan om de huid vochtig te houden, vooral als deze droog wordt.
- Spaarzaam gebruiken: Gebruik het product spaarzaam voor een optimaal resultaat en om verstopping te voorkomen.
Bewaring:
- Bewaar op een koele, droge plaats, uit de buurt van direct zonlicht.
- De ideale bewaartemperatuur ligt tussen 15 en 24 °C.
- Zorg ervoor dat de verpakking goed gesloten is om besmetting te voorkomen.
Ingrediënten:
Petrolatum, Polysorbate 20, Hydrogenated Ethylhexyl
Olivate, Squalane, Propanediol, Hydrogenated Oli Oil Unsaponifiables,
tocoferol, Helianthus Annuus Seed Oil, Aqua, glycerine, Anthemis Nobilis
bloemextract, Kampferia Galanga-wortelextract, Pongamia Pinnata-zaadextract
extract, triethylcitraat, isoamyllauraat, CI 75810, Cocos Nucifera-olie,
Ascorbyl Palmitate, Parfum, Benzyl Salicylate, Limonene
Leveringsomvang:
- 1 blik, 500 g
- : 100% Vegan













