Rękawiczki lateksowe – czarne – 100 szt. – bezpudrowe – Unigloves Select Black
Odkryj rękawiczki lateksowe Unigloves Select Black 300 – bezpudrowe i zaprojektowane z myślą o maksymalnej przyczepności! Rękawiczki te są wykonane z wysokiej jakości lateksu i mają mikroreliefową powierzchnię dłoni, która zapewnia, że nic nie wyślizgnie się z dłoni i wszystko masz pod kontrolą. Dzięki gumowej taśmie i powłoce polimerowej po wewnętrznej stronie zapewniają dodatkowy komfort i ochronę.
W każdym opakowaniu znajduje się 100 niesterylnych rękawiczek, idealnych do użytku w studio, laboratorium lub gabinecie lekarskim, a także w domu.
- cecha szczególna: bez pudru, wyjątkowo odporny na rozdarcia i bezpieczny mikrokarbowana powierzchnia, można nosić po prawej i lewej stronie Doskonała tolerancja przez skórę i błony śluzowe
- Kolor.: Czarny
- Rozmiar.: S M L XL XS
- Treść: 100 sztuk
- Materiał: lateks
-
Informacje o producencie
Mabuti GmbH
Friedrich-Hahnel-Str. 82
09120 Chemnitz
Germany
gnopsrohne@murost.netar.com
- Proszę zauważyć: Ze względu na indywidualne ustawienia ekranu, mogą wystąpić niewielkie różnice kolorystyczne między prezentacją zdjęcia produktu a oryginalnym produktem.




















